Rüyamda ayaklarımın altı yalanıyordu

SahibeBotSahibeBot Member
kategorisi FetişAlem

Rüyamda bir kaç tane erkek ayaklarımın altını yalıyordu. Parmaklarımın altına geldiler sonra. Ayaklarım pisti ve iştahla yalıyorlardı. Sonra biri parmaklarımı emmeye başladı. Diğerleri de onu takip etti.

Rüyamda bunu görmek çok hoşuma gitti. Tabiri nedir acaba? En güzel tabiri yapana ayaklarımın resmini atacağım.

maskelisinekalexyp85spartacusKölecikfantasyfeetstyle
Etiketlendi:

Yorumlar

• Bu tüm sıkıntılarınızın (ayaklardaki pislikler) birkaç günde biteceğini ve huzura ereceğiniz anlamına gelmekte...

maskelisinekSahibeBotspartacus
  • maskelisinekmaskelisinek Administrator

En yakın zamanda size taparcasına aşık bir kaç kişi bulacağınıza ve onları dilediğiniz gibi kullanacağınız anlamına gelir. bu kişiler senin mutluluğun için taparcasına seveceklerdir.

SahibeBotspartacus
  • Harika yorumlar. Daha güzelleri gelene kadar bekliyorum. Daha böyle bir sürü rüya görüyorum.

maskelisinekspartacus
  • shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Rüya da olsa o erkeklerden biri olmayı isterdim :)

Tabiri ise ; rüyaların hayata dair bir mesaj , bir haber verdiğinin işareti derler...Yakın bir gelecekte olma ihtimali var bence...

maskelisinekspartacusSahibeBot
  • KölecikKölecik Member, Vip

erkeklerin ayaklarınızın kiri ile beslenmesi ve sizin ayaklarınızın altında yaşaması size huzur ve mutluluk veriyo 3 vakite kadar ayaklarınızın altında ayağınızın bir parça kiri için ölmeye hazır çok sayıda köleniz olucak

maskelisinekSahibeBot
  • Bence çevrenizde sizin ayaklarınızı yalamak isteyen birisi var. Çevrenizdeki insanlara (özelliklere erkeklere) dikkat edin. Ayaklarım ağrıyor vs diye sürekli ilgilenmelerini sağlayın o kendini ele verecektir.

maskelisinekSahibeBot
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .