Kadinlar hangi tip erkeklerden hoslanirlar ?

Alfa mi ? Beta mi ? yoksa Sigma mi ?

Yorumlar

• Kurt sürüsümüyüz biz bu ne kardeşim her insanın karşı cinsten etkilenme kriteri farklıdır ama genel olarak kültürlü saygılı kendini geliştirmiş (kişisel bakım konusuna girmeme gerek yoktur herhalde) karşı tarafa kendini iyi hissettiren kişilerden hoşlanırlar kadın veya erkek diye ayırmamak lazım iki tarafta bunlara dikkat eder çoğunlukla sonrası ise çiftin ortak özelliklerine uyumuna kalmış bir durum.

(not. Dış görünüşte önemlidir iki taraf içinde neticede hiç beğenmediğin birine yönelemessin.)

tkdrs26omrdrmz30
  • xerathmainxerathmain Member, Vip

Nez çok merak ediyorum sahibe değilim diyorsun fetiş sitesinde ne işin var sub musun

• Fetişim var ve eski form zamanından bu zamana kadardır forma üyeyim merakını gidermişimdir umarım

• The user and all related content has been deleted.
  • The user and all related content has been deleted.
  • hangi tiplerden hoşlanırlar bilemem ama fıstık gibi kızların sadece tipsiz erkeklerle para için evlendiklerine birçok kez şahit oldum..Paran varsa tipinin, sosyal aktivitelerinin,karakterinin bir önemi yok.Ama paran yoksa büyük ihtimal bu gibi ölçütlerin olduğu ölçme ve değerlendirilme sistemiyle değerlendirilirsin.

• Forumdaki binlerce kişinin tek ortak noktasına bdsm desek bile herkesin zevki farklıdır. İnsanları genellemeyle kalıplaştırmak en başta iradeye aykırı oluyor. Sorunun cevabını sadece sevdiğin kadın\erkek -den öğrenebilirsin. Fetiş sahibi olarak bana göre yapman gereken tek şey herkes gibi zevklerinin günlük hayatını alaşağı etmesine izin vermemen.

maskelisinekardauzy
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .