Ayak Fetişi olduğunuz başkası tarafından hiç anlaşıldı mı ?

Fahrenheit451Fahrenheit451 Member
kategorisi FetişAlem

Ayaklara bakarken yakalandınız mı hiç ? Bunu hissedip algılar ise karşı tarafın tepkisi ne oldu ?

Yorumlar

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Ankara metrosunda bazen dalıp gidiyorum,(oturma planı karşılıklı )

Bakarken karşımdaki hanım efendi ile bir kaç kez göz göze geldiğim oldu.

Ayaklarını çekip,toprlayan da oldu.Bacak bacak üstüne atıp ayağını sallamaya başlayan da

IzmirlifeishFahrenheit451sailorbutsubalexyp85footrubcenkerken44fantasyfeetstyle
  • Üniversitede okurken bayan bir sınıf arkadaşım bana ayak fetişi nedir diye sormuştu.

Lisedeyken de yine bir sınıf arkadaşım bana çorabımı düzeltirmisin demişti.

Bence farkeden illaki çok olmuştur da farkettiğini belli edenler bu arkadaşlardı.

Fahrenheit451berkayfantasyfeetstyle
  • HilalHilal Member

Ben kuzenimin fetishini farketmiştim onlarda otururken durup dururken ben boynumdan gıdıklanıyorum sen nerenden gıdıklanıyosun ayağından mı gibi saçma bi nedenle ayağima dokunmuştu küçukkende sürekli böyleydi ve sürekli ayaklarıma bakıyordu sonra otomatik düzeltmesinde sahibem kelimesini gördüm sonrada kesinleşti zaten

Fahrenheit451alexyp85Kölecikfantasyfeetstylecenkerken44
  • Benim anlaşılmadı. Dişilerin meşrebine göre kendimi belli edip, tepki ölçüp kendim açıkladım. Bazen birkaç göz temasıyla bile karşılıklı anlaşabildiğim insanlar oldu. Çünkü avel avel bakınca çoğu kadın sapık olarak görebiliyor ve olumlu düşünceleri olumsuza evrilebiliyor.

Üç beş hoş sohbetle de önyargıları kırıp istediğinize ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Ütopik görmeyin ayakları kendileri zaten belli ediyor çoğu durumda .

• Otobüste karşılıklı oturduğum kadın vardı. Ben 17 yaşındayım o sıralar o ise tahminen 30 falan. Ayaklarına baktığımı anladı ve sürekli hareket ettirmeye başladı. Hatta ayağının topuk kısmını çıkarıyor bazen parmaklarını çıkartıyordu. Göz göze geliyorduk tepki vermiyordu devam ediyordu. Ben ise ayaklarına bakmaya devam ediyordum. Yaklaşık yarım saat böyle geçti..

Metroda 45 yaşlarında kadına yakalanmıştım ayakkabısına bakarken. Kadın bana bakıp bacak bacak üstüne attı ve ayağını sallamaya başladı. Diğer koltukta oturan arkadaşına bir şeyler söyledi ve oda aynısını yaptı. Fakat ilk olayda olduğu gibi bu olayda da ileri gidemedim :)

Bir kere bizim binadaki kızın ayakkabılarını koklarken yakalandım. Tabi kız elimde ayakkabıyı gördü ama yaşı küçüktü benden (2-3 yaş) bişey demedi. Bakkala gidip geldiğinde ayakkabı ve terliğini içeri aldı. Ki gerçekten onun terlikleri kesinlikle yaladığım en iyi terlikler arasına girebilir.

alexyp85Fahrenheit451sailorbutsubumut28Okuyucu1234fantasyfeetstyle
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .