Masaj Salonları

GonziGonzi Member

Selam,

Taa yıllar önce, MistressDestiny Forum'da bu konuda güzel bir başlık vardı. Masaj salonlarında trample deneyimi yaşayan insanlar, oradaki kadınların buna tepkisi, nasıl karşıladığı vs. deneyimlerini paylaşırdı. Bu tip eğilimleri olan ve çekinen insanlar için güzel bir kapı olurdu.

Eğer bu tarz deneyimleri olan, masaj salonunda kendini çiğnetmeyi başarmış arkadaşlar var ise, deneyimlerini paylaşırsa, şehir ve semt bazlı böyle yerlere uğramak için güzel bir aktarım olmuş olur.

alexyp85shoelover

Yorumlar

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

2014 yılının soğuk ve karlı bir Kış gecesi Ankara-Dikmen'de bir masaj salonuna gitmiştim.

Mutlu son ( cinsel ilişki ) istemediğimi söyledim. Gayet anlayışla karşıladı kadın. Çok güzel değildi belki de ondan canım istemedi :)

25 li yaşlarda oldukça zayıf biriydi, Ankara lehçesi ile aksanlı konuşuyordu

Ben,beni çiğnemesini (trample ) istedim,severek kabul etti...ve kendisi de aşırı mutlu oldu.Alan razı veren razı olayı :)

Zayıf olduğu için hiç zorlanmadım,sıcacık ayaklarını sırtımda ve üzerimde hissetmek beni mutlu etti

Güzel bir gece geçirip eve döndük arkadaşlarla....

alexyp85hamzagulek
  • shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Başlığı açtın güzel,yorumlarımızı merak ettin o da iyi...

Ben de elimden geldiğince yaşadığım bir şeyi anlattım....

Açtığın konuya bu kadar yabancı olma @Gonzi

servant
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .