trample'm

merhaba forumdaşlar size yaşadığım bir anımı anlatmak istiyorum.

bundan 3 4 ay önce evde otururken arkadaşım aradı buluşalım dedi evimize daha önce birden fazla kez geldiği için bize gelmesini söyledim açıkcası dışarı çıkasım hiç yoktu onu da soğukta dışarı da bırakmak istemedim. bize geldi sohbet muhabbet derken sırtımın ağrıdığını söyledim o da masaja gitmemi söyledi ben de yatayım yere sen yap dedim ikimizde gülüşerek söylüyorduk yat dedi yattım çünkü neden yatmayayım en fazla makara devam ederdi ve kalkardım ama istediğim oldu sırtıma çıktı trample hayatımda yaşamaktan ve izlemekten en zevk aldığım şey sırtımı çiğyordu ve cidden eğleniyordu 63 64 kilo civarındaydı ağır oluşu daha da zevk veriyordu çünkü yüklendiğinde nefesim kesiliyodu 2 3 dakika sürdü sonra indi ben de kalktım oh dünya varmış falan dedim bir kaç saat sonra sohbet edecek bir şey kalmamıştı ikimizde telefonla uğraşıyorduk aklıma sırtım ağrıyor dediğimde yat diyişi geldi karnım ağrıyor dersem aynısını der mi diye düşündüm ve o gerçekten dediğim gibi oldu karnım ağrıyor dedim yat dedi güldü ve baya sesli güldü inanılmaz hissettim o an direk yattım kahkaha atıyodu ayağını karnıma koydu kahkahaya devam etti yüzümdeki ciddiyeti hiç bozmadan ezilmeyi bekliyodum o sadece şaka yapıyodu ama ben boşalacak kadar zevk alıyodum hadi kalk falan dedi ama konuşmadım bile sadece ellerimi ona uzattım ve karnıma çıkmasını bekledim çıktı gerçekten kahkahalara boğularak beni eziyordu onun da benim kadar zevk aldığına yemin edebilirim sürekli gülüyordu ve üstümde geziyodu ufak yüklenmeler yapıyordu ben de gülüyordum tabi ki çünkü bi yandan rahatsız olmasından korkuyordum sonuçta arkadaşım 3 4 dakika da o sürdü ve indi indikten sonra bile sürekli güldü gerçekten inanılmaz hissettiğim anlardı paylaşmak istedim. sırtımı ezerken çektiğim video var belki paylaşırım.

killaslaveFlectoDenizKölecikayakfetişistKoleMete16sansasdafasad3Hasan28Ayaksever56Yaga.Reactions.RecordLimit.Plural

Yorumlar

• Kardeşim hikayenin devamı varsa çok güzel olur bayılıyorum gerçek hikayelere resmen ya videosu varsa çok iyi olur

• videoyu aradı gözlerim

• Videoyu paylaşmıştır herhalde diyip aşağıya kaydırdıktan sonra videoyu göremeyişim içimde bir yara oldu 😁

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .