ilk deneyimizi hatırlıyor musunuz ?

SlaveforUSlaveforU Member

Kadın ayaklarına karşı ilgi ve karşı cinsi yüceltme arzusu 7 yaşındayken başladı. İlkokuldayken Sınıfımda bir kız vardı Anja salıncakta sallanırdı. Önüne geçip ayak başparmağı ile burnuma dokunmasını isterdim. Beceremezdi ne yazık

Yaş 10-12 olabilir misafirliğe gittiğimiz iki kız kardeş vardı onlarla Prenses hizmetçilik oyunu oynardık. Güya yoruluyorlardı ve ayaklarını yüzümde dinlendiriliyorlardı. Yan oda da ebeveynlerimiz oturuyordu içeri biri girse ne olurdu hiç bir fikrim yok. Bu arada çorapları küçük oldukları için epey bir kirliydi.

14-15 yaşımda iken bir misafirliğe gitmiştik, sonrasında iki araç onların evinden bizim evimize gitmeye karar verildi niye öyle bir şey yapmışsak sebebini bilmiyorum hiç bir fikrim yok. Ben misafirliğe gittiğimiz insanların aracında kızları ile arabanın arkasında oturuyordum oda sanırım oda 16 yaşındaydı (ayakları sevdiğimi anlatmıştım ona) birden ayağını ayakkabısından çıkarıp kucağıma koydu 5-10 dakika öptüm ayağını iyi cesaret doğrusu ön tarafta kızın ağabey' si oturuyordu aracı kullanan babasıydı gece karanlıktı dönüp baksa abisi, yada babası aynadan görse.. hiç mi bakmadı adam aynaya bilmiyorum ki.

İtalyan bir arkadaşım vardı lisede 4-5 kız ve ben şişe çevirmece oynardık ben şişeyi çevirdiğimde şişe kimi gösterirse Isabella'nın ayağını öpsün derdim. Şansıma şişe hep beni gösterdi.

Bu üsteki yazdıklarımı Almanya'da iken yaşadım o yaşlardaki cesaretime hayranım.

Sonra TR'ye döndük 80li yıllar koskocaman bir boşluk sonuçsuz kalan arayışlar, internet yok henüz, içimde giderek büyüyen ne olduğunu anlamadığım adlandıramadığım Fetiştik duygular.

Sadece zaman kaybı onca yıl akıp giden..

Bir kıza açılıp ayağını öpmek istiyorum o zamanlar sadece yani öyle ucuk fanteziler yok henüz.

Ayak öpmek Neredeee Sinemaya hatırlıyorum hadi gidelim dediğim de "Sen sapıkmısın" diye azar işitmiştim.

Sonra 1996 "Windows 95" ilk bilgisayarım..

O neler var neler "Russian mistress" "underfeet" "young mistress" olayın böyle bir boyutu da mı var..

Vay bee.... Neler oluyor, yok artık..

Oysa ben sadece bir çift ayak öpmek istiyorum bakımlı güzel olsun.

istediklerinizi yaşayamamak beyninizin farklı şekilde düşünmesine sebep oluyor.

Ayak öpmeyi istedikçe bu isteğe kavuşamamak özleme yol açıyor bir süre sonra..

"Russian mistress" "underfeet" "young mistress" oradaki videolar devreye giriyor beyninizde yoğun bir şekilde oyun oluyor. Ayağa koymak istediğiniz masum bir öpücük o masum öpücük için yalvarmak arzusunu kamçılamaya başlıyor.

Derken

2000li yıllar ICQ var Messenger MSN var.. Oradan arayış içerisindesiniz ama sonuç sıfır elde var sıfır.

2000 li yılların devamında ilk fetişizm formunu buldum.

AAaaa Yalnız değildim bu konuda bir sürü insan benim hislerime sahip olan 1 değil iki değil 100 değil 1000lercesi

O dönemde Az sayıda Kadın sahibe vardı (şimdi çok var)

Günümüze ile benzer olan, tek şey var. Değişmeyen sahibelere yalvaran köleler

Cümleler aynı ne olur ne isterseniz yaparım Derinden gelen Sessiz çığlıklar. Çığlık olduğunu biliyorum. Anlıyorum da zor bir durum.

Forumlar'da samimi olduğum bir çok sahibe oldu Telefonlarını aldım. Beni çok sevenler oldu hadi sana seans vereyim diyenler oldu. Tipim değilsin diyenler oldu oldu da oldu.

Kabul etmedim ücret vermek istemedim hiç bir zaman. Öyle olması gerekiyordu ücret olayına karşı değildim hiç bir zaman, lakin ben bu olayı duygusala bağladığımdan mutlaka istediğim gibi bir sevgilim olur beni anlayan, çok sevdiğim beni seven, yani sevdiğim insana kölelik yapar daha mutlu olurum düşüncesi hep engel oldu seans almama.

Beni çok seven Misstress'lerden biri beni çok çağırdı yanına ücret de istemiyordu.

"Gel diyorum sana içine atma yaşatacağım sana kafandakileri ruhundakileri gel"

Gitmedim gitmedim çünkü inanıyordum. Siyah var Beyaz var, iyi var kötü var, Güzel vat çirkin var..

O halde ben bunları seviyorsam bana yapılmasını istiyor isem mutlaka yapmasını seven biri olmalı..

diye düşünürken ben zaman acımasızca hızlı bir şekilde geçiyordu.

Bende inatla düşüncemden vazgeçmedim. Biri var.. bir yerde.

Karnınız acıkınca ne yaparsınız gidip bir şeyler yaparsınız değil mi? Doyunca kendinize gelirsiniz aksi durumda vücut bir şekilde size tepki verir.

İşte ben gidip karnımı doyurmadım Mecazi anlamda.

Sonra 2020 yıllarda olsa gerek Fetiş forumları yasaklandı. Bir şekilde girmeye devam ettik bir süre daha vpn ıp değiştirme şu 198.xxx.xxx.xxx nolar ile.

Tarih oldu hepsi sonra...

Yıllar geçti tanıştığın her kıza ikinci üçüncü buluşmamızda ben fetişiitim dedim. Hiç biri beni anlamadı. Sapık psikoloğa gitmeyi hiç düşündün cümlesi geldi çok kez.

Bir hemşire ile tanışmıştım ataerkil bir toplumda bir erkeğin bunları yapabileceğine inanmadı..

Bir gün bana geldi merak ediyordu. Ayaklarını öptüm önünde diz çöküp. İnanılmaz güzeldi ayakları bakım yapmıştım onlara zaten kusursuzdular yumuşacık oldular bakım sonrası. Akşam mesaj çekmişti SMS "Ayaklarım pamuk gibi hiç böyle olmadı" diye birde smiley gönderdi. Sonra çalıştığı hastane kapandı bir daha da haber alamadım ondan Merakını gidermişti nede olsa.

Çalıştığım iş yerinden biri vardı oda merak ettiği için kısa bir şey yaşadım. bir erkeğin ayaklarına kapanmak isteyeceğini inanmayıp gülüp duruyordu. Ayrıntıya gerek yok

Yıllardır arada bir bakıyordum yeni açılan fetiş formu var mı diye bir kaç gün önce denk geldi burası eski mailimi aktif hake getirip üye oldum..

Bugün neyi öğrendim.

Evet, Siyah var Beyaz var, iyi var kötü var, Güzel var çirkin var..

Ama Sevgilisine köle olmak isteyen erkek var'da.

Sevgisinin köle olmasını isteyen kadın yok.

Bir kadına yada sevgilinize BDSM anlamında değil de. Oyun olarak köle olsanız dahi size saygı duyması zora giriyor sanırım..

Bir kadın ayaklarına kapanan bir erkek değil koltuklarının altına girip ona kanat gerip güven duyabileceği birini istiyor belki de, kendi ayakları üzerinde dursa bile..

Gerçi youtubede videolar var "Sahibe köle chalange" orada çiftler bir şeyler kurgulayıp oynuyorlar. Ne mutlu onlara.

Ne zor bir durum.

Ben hiç istemdim.

Evde sevdiğim insan dururken ona açılamadığım için gidip bir başka tanımadığım birinin kadının ayaklarına kapanmayı.

Beni anlayan bir sevgili mutlaka olur sandım.

Yanılmışım.

Yaş da kemale erdi :)

Artık yaşıtlarım da tipim değil..

"Şah mat" geçmiş olsun.

AndriyŞevçenkotenkoaliveli2332obedient4ucenkerken44servantAlii28

Yorumlar

• Ah be abi sen neler çekmissin bende derdim var sanıyordum

SlaveforUfetishking
  • Çok karamsarsınız , beni üzdünüz. Kadınlar (özellikle 3. dünya ülkelerinde) bahsettiğiniz erkek modelini arzu eder. Ancak bu durum istediklerinizi yaşamaya mani değil. Evet çok zor kabul ediyorum ancak denemekten asla vazgeçmemeliYİZ. Sadece ayakları değil elleri ,ojeleri çok bakımlı hanımlara ojelerin marka numarasını sorabilirsiniz örneğin. Yüksek ihtimal ayakları da bakımlıdır ;)Muhabbet akarsa ne ala. Bir de "Fetişist" kelimesini lugatımdan çıkarttım "sapık" çağrışımı yapıyor. Yaşınızı bilemiyorum ancak sizin yaşınıza yakın birileri mutlaka var. . Ayrıca ben eski yıllara göre daha şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Sosyal medya sayesinde artık iletişim çok daha kolay. Sahibe olarak gezinen tiplerden ziyade düzgün hanımlarla yazışabiliriz. Umarım çok bilmişlik olarak anlamazsınız yazdıklarımı eğer öyle olduysa şimdiden özür diliyorum :( Unutmayın "çıkmadık candan umut kesilmez".

SlaveforU
  • Yazdıklarınız gerçeğin ta kendisi belki de işin en ürpertici korkutucu olan kısmı. Üstelik İzmir gibi bir şehirde yaşıyorsan fena insanlar farklı şehirlerden geliyorlar. Yaşayıp istediklerini gidiyorlar.

Eskiden 10-15 sene önce bir ara çok okurdum bu gelişim kitaplarını hani bir akvaryuma bir büyük bir küçük balık koyuyorlar arada cam var. Büyük balık ne zaman küçük balığı yutmak için hamle yapsa cama toslayıp başarısız oluyordu. Sonra aradaki camı alıyorlar. Küçük balık büyük balığın ağzının önünden yüzüp geçip gidiyor. Büyük balık hiç bir hamle yapmıyor, öğrenilmiş çaresizlik deniyordu galiba. Herkes bu yazdığım örneği yada benzer örnekleri biliyordur.

Ben dönem dönem denedim denedim denedim ∞

Sonra pes ettim.

Sosyal medya 15-20 sene önce daha kolay iletişim kuruyordum. Güveniyordum.

Teknoloji geliştikçe fake hesaplar artı. Sürüsüne bereket sahibeler. Hangisi gerçek, hangisi kadın hangisi, travesti hiç bir şey belli değil.

Twitterden arattırıyorum.

"Kendini Tanıt köpek" başlığı veya benzer cümleler.

Evet duymak istediğim bir cümle ama duymak istediğim ilk cümle değil..

Bak şimdi aklıma geliyor.

Benim şansım harbiden yok. Brad Pit değilim kabul ama Notre Dame'ın Kamburu'da değilim.

10-15 sene önce - iş yerinde abi kardeş gibi olduğumuz mesai arkadaşım iyi iki dostuz, bir arkadaş sitesine üye olmuş tiye aldım o hesapların hepsi fake para tuzağı.

6 ay içinde 3 kişi ile tanıştı.

İlkinde şans dedim. Baktım birincisinden ayrıldı. İkinci ile çıkıyor.

6 ay üye oldum.

Sohbetten öteye gitmedi. Üyeliğimi iptal ettim

Normal hayatta normal yaklaşımlarım da sohbet ediyoruz. Telefonla bir aranıyorum. 7-8 saat benimle konuşuyor. Senle konuşmak bana çok iyi geliyor diyor. Bir yerlere gidiyoruz. Koskoca bir gün geçiriyoruz birlikte bu hayatımın belki de en güzel günüydü diyor.

bir süre sonra devamı gelsin madem diyorum.

Aaa yok ben hiç öyle düşünmedim

Bu bir değil iki değil üç değil dört değil böyle uzar gider.

Fotoğraf gurubundayım bir dönem, gezi gurubundayım, dağcılık gurubundaydım.

Şimdi son 7 yıldır farklı sosyal bir guruptayım millet çatır çatır tanışıyor sevgili oluyor hatta evleniyor...

Ben hep aynı şey, duyuyorum Ne kadar iyi birisin.

Fetişist hayallerimi yaşayamamayı geçtim.

Geçmişe bakıyorum acaba diyorum birini mi kırdım biri beddua mı etti de, durum böyle.

İnansam biri büyü yaptı galiba diyeceğim (mecazi anlamda.)

1 aralıkta buraya üye oldum..

Şu an her şey tavan yaptı yine. Oysa sular durulmuştu.

Yok Cidden yoruldum.

Üzülmene üzüldüm boş ver Sanal ortamda tanımadığın birine üzülme..

Teşekkür ederim

Saygılar

Izmirlifeish
  • Henüz 5 yaşındayken Annemin en yakın kız arkadaşının Ayakparmaklarini ilk ağzıma alıp emdigim an Hayatımın ilk ereksiyonunu hissettim ve heyecandan ölüyordum.. Annemden de daha büyük bir Kadının Ayakları Agzimdaydi ..42 numara ve dev gibilerdi... Kokusu hala burnuma geliyor ve çok özlüyorum..

Izmirlifeish
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .