Ayak fetisi olan bireyler yanlizca ayağa ilgi duymuyor!

Gelelim bu probleme genel yanlis anlasilma veya bazilari aşiri boyutta olunca boyle oluyor, ayak fetisizmi cinselligin bir zevki ayak fetisi olan kisilerde yanliz ayak yalayim demiyor sahsen ben bir kadinin ayaklarini cinselligin bir parcasi olarak goruyorum diger insanlar gibi oteki yerlerindende hoslaniyoruz ama ayak kismi biraz baskin sadece... boyle oluncada toplumda bazi kadinlar cekiniyo ister istemez ula bu sadece ayaklarimla ilgilenirse biz yapamayik yani cok abartmamak gerek :/

Yorumlar

• Bu söylediğinin iki tarafı var birincisi ayaklardan hoşlanıp bir uyarıcı olarak gören ama asıl varmak istediği nokta normal kadın erkek birleşmesi diyebileceğimiz kesim ama buna karşın ikinci kesim ayaklardan hoşlanan ama içinde itaat ve kölelik duyguları bulunduran dolayısıyla her türlü aşağılanmadan hoşlanan hatta cuckold ilişki bekleyen bekaret kemerine hayır demeyecek hatta strapon pissing ve scat uygulamaları isteyen kesim dolayısıyla abartma işi senin hangi kesimden olduğuna bağlı ben de senin gibi birinci kesimdeyim kadın ayaklarından o vücudun bir parçası olduğu için haz alan taraftayım ama diğer kesime abartmauın bu ne diyemem çünkü bu onların seçimi sadece duyguları yaşarken naif olmalı ve dışa vuruş şeklimize dikkat etmeliyiz hepimiz üzerimizde doğru bir algı oluşturmak adına

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Şahsen köle olmayıp estetik olarak ayak-ayakkabı birlikteliğine ilgi duyan biriyim. Partnerlerim ile bu güne kadar düzenli bir sex hayatım oldu.Fetiş duygularımı da sonuna kadar yaşadım,bir renk bir tat katıyor ilişkiye.Her şeyde olduğu gibi Fetiş olayının da çok abartılmamasını gerektiğini düşünüyorum.

• Benimde ilişkilerim hep bu minvalde ayak fetişi üzerine oldu dominant ve itaatkar taraflar olması gerektiği kadar yaşandı ama yukarıda yazdığım gibi diğerlerini isteyen insanları sen nasıl bunları istersin diye yargılayamayacağımızı düşünüyorum

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip
  • Açıkçası köle-sahip olayı beni pek bağlamıyor. Sevmem zaten, ama footjob konusu benim için önemli, ayaklarından zevk aldığım bir kadın için onun zevk almasını sağlayacak şeyleri yaparım ama sahibem,bilmem ne filan olarak değil...

3 feet bodyim var, uygun zamanda uygun şartlarda ayaklarının arasında patlatirim,bazen olay sekse döner bazen normal takılmaya ama ne finansal kölelik ne de para karşılığı yapmam.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .