Ayakların nesi seksi?

HayaletHayalet Member, Vip
kategorisi FetişAlem

Bir keresinde bana ayaklarda neyi seksi bulduğum ve bu tercihin beni neden tahrik ettiği soruldu. Cevap veremedim... bu böyle 🤣 Dokunmayı, masaj yapmayı, okşamayı, öpmeyi, koklamayı, ayak parmakları emmeyi, ve olmazsa olmaz footjob ve bu eğilimi (fetişi) tanımlayan her şeyi seviyorum.

Bu soruya mantıklı bir cevabı olan var mı aranızda?

FetishliKölecik

Yorumlar

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Bu içgüdüsel olan bir durum bana göre,

Mesela; meme,popo,saçlar,dudaklar büyük bir kesime ilgi çekici gelirken ben önce ayaklara bakarım,

Ojeli ve bakımlı ayaklar benim önceliğimdir Ve tabii olmazsa olmaz Topuklu ayakkabılar

Bunun bilimsel bir açıklaması mutlaka vardır

Zamanında çok araştırdım,işin içinden çok da çıkamadım açıkçası :)

Hayalet

• Bence bu cevap için tıbbın beynin nasıl çalıştığını tam anlamıyla anlaması gerekiyor. Böylece cinsel yönelimlerin genetik mi yoksa sonradan mı oluştuğu cevabı netlik kazanır.

Hayalet
  • Düzenleme yapamadığım için eklemek zorunda kaldım, üzgünüm.

Bende bir soru sorayım göğüs ve kalça nın nesi seksi ? Çoğunluğun seksi bulmasından bahsetmiyorum , neden seksi bulduklarından bahsediyorum. Bunun bir cevabı var mı ?

Hayalet
  • HayaletHayalet Member, Vip

Bence seksi olma nedeni bir kadına ait mahrem bölge olmasından kaynaklanıyor.

• KölecikKölecik Member, Vip

Bence bir kadının giyiminin memelerinin vicut hatlarının nesi seksi ise o yüzden seksidir

• Bence bu biraz da ne oldugunu gorememeden kaynakli gelen merak hissinin bilinc altina vurmasindan kaynaklaniyor. Bence herkes atiyorum gogusleri acik dolassaydi, belli bir uzun sure sonra o uzuvlarin da cekici gelmesi oldukca azalacaktir. Cunku, bir seyi ne kadar goremiyorsan, o kadar aklinda kurduklarin da cesitleniyor.

Hayalet
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .