Ayak fetiş Tedavi?

GinolaGinola Member
Temmuz 2021 düzenlendi kategorisi FetişAlem

Ayak fetişinden zevk alıyoruz ki burdayız ancak zaman zaman bundan sıkılıp kurtulmayı, bırakmayı ya da tedavi gerektiren bir olgu olduğunu düşünüp kurtulmak isteyen ve bunda başarılı olmuş olan var mı? Bunun tedavisi olmaz gerçi pek, sanıyorum.

maskelisinekDephronLeonxL

Yorumlar

• EmirayEmiray Member, Vip

Küçükken biraz garipsemiştim bi insan ayaklardan zevk alır mı diye ama biraz araştırma yapınca tek olmadığımı gördüm ve derin bir oh çekmiştim kendimi gerçekten hasta zannediyordum küçükten:)

• Bunun sadece bende olmadığını; bilakis çok yaygın olduğunu duyduğumda internette, ben de rahatlamıştım. İnternet denen bu mecra hiç olmasa, belki de yalnız ve kötü hissetmeye devam edecektim.

LeonxL
  • maskelisinekmaskelisinek Administrator

Bir defa konuştuğum bir kız (daha doğrusu yürüdüğüm) tedavi olmayı düşünmüyor musun demişti ben de sohbeti kesmiştim.

LeonxL
  • maskelisinekmaskelisinek Administrator

Sizce tedavi edilmeye ihtiyaç var mı?

• Tsk5151Tsk5151 Member, Vip

Dini Tarafı Baskıda Olan Ben bunu ayıp olarak görme kafasında kurtulamadım sahibelere gidip yapma imkanım oldukça yüksekti ama hep hep vazgeçtim deneyimim olmadı Normal karşılayıp beni hiç bir şekilde Kullanmadan yapacak birinide bulamadım şimdi gene kurtulma iç güdüsü var ama hayatım bu yüzden öyle bir zehirki Hergün Mastürbasyona köle olmuş gibi ihtiyaç duyuyorum bu yönden ve canım çok sıkılıyor ama kurtulamıyorum

• Bende ilk baslarda böyle düşünüyordum ama tedavi olmayi gerektirecek bir durum yok gayet normal bir durum kadin bir inci tanesi gibidir her tarafi ilgi görür ilgi ceker

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .