Otobüste ayakkabisini çikaran kizlar

FetissFetiss Member

Arkadaslar ne zaman şehirler arasi otobuse binsem denk geliyor yani istisnasiz diyelim benimde birkac taktigim var denk getirmek icin 🤣 her neyse utancimdan pek bakaiyorum dibimde ayakkabisini cikarmis mukemmel bir goruntu arada caktirmadan bakiyorum tabi siz boyle bir durumda karsilastinizmi neler yaptiniz ;)

onder9999[Silinen Kullanıcı]maskelisinekalexyp85AndriyŞevçenkoomrdrmz30fantasyfeetstyleArchenemyasdafasad3servantYaga.Reactions.RecordLimit.Single

Yorumlar

• Ben olsam çaktırmamaya çalşmazdım direkt gözümü diker bakardım :) Çoraplımı? yoksa Çorapsız mıydı?

• Çorapli şuanda yan tarafimda 😁

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Rengarenk babet çorapların hastasıyız 😍

Archenemygizlifetis41
  • Usta o degilde kiz farketti bir an ben bakiyodum bacak bacak ustüne atmisti sonra biraz zaman gecti dikkat cekmek amacli tekrar aynisini yapti ben tabi ciddi pozisyondaydim çaktirmiyom ben bakmayinca bozuldu biraz ne bileyim girişken olsam birşeyler olucak 🤣 arka tarafta bir tane daha guzel ayakli vardi kirmizi ojeli onu pek kesemedim 😓

maskelisinekshoeloveralexyp85ServerfeetfantasyfeetstyleArchenemyasdafasad3
  • Tsk5151Tsk5151 Member, Vip

Ben hemen yan koltuğumda 2 türbanlı ya denk gelmiştim gece seyahatiydi ankaradan niğdeye gidiyordum Türbanlı nın ayakları okadar güzeldiki neredeyse 4 saat yolculuk boyunca onu izledim beni ara ara fark edip ayakkabısını giyiyor ben bakmayınca çıkarıyordu Bi ara molada bana bakıp göz işareti yaptı gittim arkasından beni lavabonun orda gördü ama hiç. Birşey demedi. Muhtemelen benden bekledi ama cesaret edemedim ve ogün o yolculuk öyle bitti niğdeye gitmeden önce 2 side Aksaray'da indiler buna benzer 2/3 Olay Daha Yaşamıştım Ama sadece Hayal Olarak Kaldı Malesef.

Fetissonder9999ArchenemyMachine41asdafasad3alexyp85Serverfeet
  • Sabah erken saate 2+1 olan otobüslerden tekli koltuğa bilet almıştım sağ tarafıma 35 yaşlarında bir hanım oturdu sandaletleri ve french ojeli ayakları vardı ve çok güzellerdi. Önce bacak bacak üstüne atarak sandaletlerini sallamaya başladı sonra ayağını bacağının altına alıp tabanlarını bana doğru çevirdi izlemek çok keyifliydi. Yol boyunca sağ elimi gözlerime siper ederek olsun kolumun üstüne yatarak olsun sürekli onu izledim harikaydı. O kadar saat izledikten sonra tabi ki de farketti sanırım ve sandaletini çıkartıp bacak bacak üstüne atıp sağ ayağını benim koltuğa doğru sallamaya başladı yani yüzümle arasında 15cm falan vardı. Yol boyunca o şovu izledim harikaydı hatta molada sürekli yanındaki arkadaşını dürtüp beni gösterdi ama cesaret edemediğimden ve tek başına olmadığından gidip konuşamadım. Ayakları gerçekten çok güzeldi ve bence bunun farkındaydı o günü hala unutamıyorum. Bazı kadınlar gerçekten böyle durumların farkında onu o gün net bir şekilde anlamıştım.

alexyp85maskelisinekfantasyfeetstyleFetissservantardauzyTsk5151ayakfetişistBilmegereksiz10[Silinen Kullanıcı]Yaga.Reactions.RecordLimit.Plural
  • 15 cm mi off reyiz kokusu bile gelir o uzakliktan 🤣

asdafasad3
  • Ayağının kokusu otobüste önündeki adamı rahatsız eden turist kız vardı bir de. Sevene denk gelmez ki bi türlü :)

fantasyfeetstyleFetissasdafasad3maskelisinekBilmegereksiz10alexyp85mount099Serverfeetcenturio
  • Off fena birsey kadinin umursamaz bakişlarida cabasi 😍

Bilmegereksiz10
  • O video çok güzel bu arada

• LeonxLLeonxL Member, Vip

Bir orobüs bir de düğünlerde oynarken ayakkabılarını çıkarıp oynayan kızlara bitiyorum

fantasyfeetstylemaskelisinekKölecikfootlover07
  • KölecikKölecik Member, Vip

kınamamak lazım belki ayaklarını yalayıp yakından koklayamadığı için yapmıştır bunu

• Arkadaslar bugunde yine dönuş yolundayim bilin bakalim yine nelerle karşilaştim 😂 sol çaprazimda birtane genc bir kiz yine terlikli ayaklari ciplak bir ara tabanini tam bana dogru dondu 5 dk bekledi tam kesemeden sonra arada bir bakiyorum iste tabanlari harika sonra arka koltukta bir türbanli vardi 30-35 yaslarinda yani bos çiplak ayaklarini yan koltuga uzatmis ona cok az bakabildim arka caprazindaki koltukta olmak isterdim efsaneydiler ☺

Tsk5151maskelisinekfantasyfeetstylealexyp85Serverfeet
  • Böyle bir olay başıma gelmişti. Otobüs çok dolu değildi ve geceydi, türbanlı 28-29 yaşlarında bı kizin arkasında oturuyodum ama ikimizde tektik. Bir süre sonra ayakkabılarını ve çoraplarını çıkarıp cama doğru uzattı ben de kafamı oraya koyup uyuyor bahanesiyle kokladım, 8-10 cm vardı tabanlariyla aramda.

maskelisinekfantasyfeetstyletoesday1Fetissalexyp85altfeetServerfeetardauzyaberaatfootlover93
  • Kokusu alabildinmi nasildi ? Bilerekmi koydu acaba :))

• İnsana bilet aldırıp otobüse bindireceksiniz.

maskelisinekshoeloverFetissjuanonder9999Altesalexyp85asdafasad3Serverfeetsokuk123321Yaga.Reactions.RecordLimit.Plural
  • Kokusu çok güzeldi. Birkaç gün boyunca ayakkabıyı cikartmamisti sanki. Tül çorap vardı ayağında, bilmiyorum belki bilerek koymuştur oraya

onder9999Fetissardauzytwix
  • 7-8 sene kadar önce İstabulda Taksim Bostancı çift katlı otobüsüne binmiştim üst kata çıktım en önün bir arkasına otururdum zaten üst kat da baya boştu. Birkaç durak sonra önümdeki erkek indi bende koltukta iyice kaykılmıştım. Derken birisi ayağıma bastı ve pardon dedi. Yabancı uyruklu şivesi olan bir bayandı ondan sonra ayaklarımı iyice ileriye doğru uzattım o kadar uzattım ki neredeyse ön koltuğun önüne geldi tabi bende koltuktan düşecek kadar uca. Sonra o bayan tekrar ayağıma bastı ama birşey demedi bende ayağımı çekmedim. Neredeyse 1 saat boyunca ayaklarıma basıp durdu.

ServerfeetFetiss
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .