ÜNİVERSİTELİ ARKADAŞIM

Tsk5151Tsk5151 Member, Vip
kategorisi FetişAlem

SANAL SEANS CORAP SATİSİ VE DİGER HERŞEYİ SORABİLİRSİNİZ 😊😊😊❤️

Arkadaslar Herkeze İyi Geceler Bir Durumdan Bahsetmek isterim sizlere öncelikle durumdan rahatsızlık duyacaklar lütfen empati kurun..

Şimdi benim bu arkadaşım Ayakla.ilgili aklınıza gelebilecek her türlü videoları en layıkıyla yapabilen ve okadar çok bonkörlugu olan biriki sahibe değil evet anlıyorum sizleri sahibe değil ama Hem.İsime Özel Hem Hakaretli Hem Spit Hem çorap sectirip.Corap.satisi isteyebileceginiz Hem.video sürelerini uzun tutan Birisi Çoktandır bu işleri yapıyor kendisi ama tanınmış biri değil Video Almak isteyenlere Çoğu sahte insanların İstediği Paradan daha az Sadece 150 TL gibi bir az miktarda ücretle 20 ye yakın her türlü Özel Video Ve foto Atıyor Instegramdan kendisiyle İLETİSİME GECMEK İSTERSENİZ HEM TİKTOK YAYİN HESABİ HEMDE INSTEGRAM HESABİ VAR AYRICA HİZLİ CEVAP VERİR VE GUVEN KONUSUNA BEN TALİBİM EGER PARA YÖNÜNDEN SORUN YAŞARSANİZ GUVEN KONUSUNDA ZARARİNİZ BENDEN İLGİLENECEK KİSİLER BANA YAZABİLİR VEYA FETİS ALEMDEN GELDİM DİYEREK TİKTOKTAN VEYA İNSTADAN YAZABİLİR BELİRTE BİLİR SİMDİDEN COK TEŞEKKÜR EDERİM SİZ DEGERLİ KİSİLERE 😊😊😊❤️

Ayaklarından özel kesitler Aticam ilgiye göre 😊😊

shoeloveralexyp85
«1

Yorumlar

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .