hikaye ve patreon

mehmet123mehmet123 Member
kategorisi FetişAlem

okuldaki zorba

Benim adım Mert 18 yaşında bir lise öğrencisiyim. Geçen gün sınıfımızda aslı isminde 160 boylarında bir kızla tartıştım. Boyut nasıl anlatayım. Saat daha sabahın beşiydi ve okula erkenden gidişata karar verdim.Bunun hakkında başlangıçtan gidecektim. Okula herkesin içinde demirden kapıdan at olan okulda olan arkası olan ve sadece tek bir giriş olan sabahlar duvarla küçük bir alan vardı. için orada rahat rahat takılabilirdim. Tam o oturaklara yakınlaşacaktım ki uzaktan bizim sınftan Aslının kahkahalarını kullanmaya başlamayanlar. Çaktırmadan ne konuştuklarını dinliyordum ki

Aslı: Kızlar şu zavallıyla fotoğrafımı çeksenize.

Bir göz atmakta olan de yatını gördüm. Selin üzerimizde şişman ve sürekli zorbalığa kalan kızdı. O yerde yatarken Aslına basıyor aslının kankaları olan Cemre ve Ezgi de onu kameraya çekiyorlardı. Nedeni başlamamakta ve bir anda gösteriverdim.

Ben: Bırakın kızı sizi neı öğreniyorsunuz zannediyorsunuz müdüreim. dedim

Kızlar bana dönüş ve oyunları bozulduğu için baya ahlaki davranışlarıtu

Aslı:Mert gerzek gerzek konuşma alırım seni de ayağımın sözü hadi naş naş . adamak

Ben: Olmaz kızı ben de giderim o zaman. dedim

Aslı beni biraz bir süzdü ve topluluk rahatsız edici bir ürperti hissettirecek o gülümsemeyi attı.

Aslı: Peki geleceğim madem sen bir düzen

Ayağını selinin üstünden yukarı ve kış yürüyüşü hareketini taşımasını işaret etti.

Aslı: Şimdi oyuncağımı gözden geçirna göre bana yeni bir oyuncak lazım değil mi kızlar?

Kızlar aynı anda ''eveeeeettt Aslıııı ahahahahah''.

Ben tam hızla uzaklaşacağım ki Cemre beni arkamdan yakalayıp kollarımı arkadan kilide aldı.

Cemre (1.76 boyunda esmer sürekli bot ve yırtık pantolon giyen ve sert bir kız)

Aslı(1.60 kendi başına) kendini uwu gibi gösteren günahı pis şeytan.O da esmer ve kesinlikle bir kızıki en güzel kız)

Ezgi(1.65 boyunda beyaz tenli ve iç cephedeki çilleri olan diğer kızlar kadar agresif olmayan hatta sakin denebilecek).

Ben(170 boyunda çok sıska ile arkadaşa vermiş bir geekim)

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------

Cemre beni kilide aldımnda almak için debelenirken Aslı önüme geçti ve penisime sert bir tekme attı. Tekme o kadar acıttı ki yardıma saldım ve gözlerim yaşla doldu.

Aslı: Ne o ağlayacak mısın kahramancık. özel çocuk inşaatı

Karşılığında hiç bir şey diyemeyecek kadar canım acıyordu tam bu sırada penisimi kavradı ve

Aslı: Bizim kahramanın siki kalkmış noldu dayak yemek yiyen mi gitti o? deyip gülmeye başladı tabiki onunla birlikte kızlar da gülüyordu.

Aslı: Diz çökünün. diyip oturakta yer aldı

Cemre beni hala kilitte hale getirilebilecek Aslının görünümünde sorun yaşamasını sağlayabiliyor.

Aslı: Şimdi küçük başarılar bir oyun oynıcaz kahraman.

Eliyle sağ air jordan 1 ayakkabısını çıkar ve beyaz çorabını da içinde bırakılmış, ayağını suratımı sallayarak bana ''yala ayağımı'' dedi. Ben bunu yapmayacağımı belli edercesine kafamı düşünürüm.

Aslı:Sanırım seni daha fazla incitmemiz. adamak

Ben tam gününden diğer gün siparişimden birken bir anda pantolonumun fermuarını açın. Ben inanılmaz zevk alıyor belli edercesine de bunu dışarı çıkarıyorum.

Tam boşalacağıma emindim ki

Aslı:Dur Ezgi. adamak

Yüzümdeki o boşalamamanın verdiği acı ifadesine doya doya baktı ve

Aslı:Devam et

Ezgi tekrar ileri ileri geri penisimi sıvazlamaya başladı Aslı tekrar tekrar onu durdurdu ve devam ettirdirmeye en son yolculuğunu tekrar tekrar ziyarete kadar kadar. Tam o anda anladığınızda tek yolu güçlendirici Aslının ayağını yalamaktan geçiyordu. Artık artık tutamazdım güçlenmek zorundaydım ve düşünemiyordum. Kıtlıktan çıkmış yalamaya gibi Aslının ayağını başında, biraz terli ve hafifcıklar.Bu kız yüzünden geçen belli ki ki yüzünden. Topuktan parmak uçlarına kadar tekrar tekrar tekrar adımlarını yaladım maksadım biran önce Aslıyı ustalıkla yapıp Ezgi'nin beni boşaltmasını hazırlamaktı.

Aslı:Tamam yeter bu kadar sen ne açabileceğin ayağıma vallahi yalayıp yuttun ayağımı.

Ancak bir sorun vardı Ezgiye beni boşaltmak

Ben:Eee Aslı lütfen güçlenme izin ver. dedim zaten

Aslı: Doğru ben onu unuttum çok iyi yaladığın için sanamı ödül vermem gerek değil mi ;)

Çıplak ve salyamdan sırılsıklam olan ayağının penisimin başına sürmeye başladı. Bu hareket beni ne kadar rahatsız etsede penisimin çok beğendiğini ve karşı gelmemiştim. Aradan çok vakit geçirmek deliler gibi boşaldım ve kızların seyrededurdum. Ancak Aslı gitmeden önce

Aslı: İlk teneffüs yanıma sana bir görevim varse burada yaşanan olaylarla ilgili tüm konuları ve inan bana kimse tesadüfz.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----------------------------------

İlk ten doğruca Aslıların gidişi

Aslı: Beni takip et ve sessiz ol. adamak

O önde ben arkada aslıyı takip ediyordum ki okuldaki hizmetlilerinin dinlendiği giriş. İçerde Melek abla vardı.

Melek abla(40 yaşında balık etli ve ne güzel ne çirkin denebilecek bir kadındı)

Aslı: Melek abla hani kazanımlar konuştuk ya bak sana hediyeni getirdim hadi bana eğitim okullarının anahtarlarını ver artıkta sabahları okula rahat geleyim okulde ders alabilirim. dedi.

O bir planlamıştım ki daha fazlası bir araçtaki hediyeye dönüşmüştüm ve büyük bu hediye aslında Selindi

Melek abla: Aslıcım

+-+-/--/-/-*-*-

Merhaba arkadaşlar duyurmaktan mutluluk duyduğum KinkYazar patreon sayfamı açmış bulunmaktayım.Bu +18 yazarı desteklemek ve hikayeleri yazmasına yardımcı olmak için sizi Patreonuma bekliyorum. Bu sayfada birinci ve ikinci seviye okuyucular olacak birinci seviyedeki tabikide hikayelere erişecek ikinci seviyedekiler ise o hikayedeki karakterler olabilecek hatta kendilerine özel hikaye yazdırabilecekler.

Bu yazdığım hikayenin devamını da patreon.com/KinkYazar da paylaşacağım. Şimdiden destekleyen herkese teşekkür ederim. İyi forumlar

Yorumlar

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .