Sahibe sorunu

Kyzler34Kyzler34 Member, Vip
kategorisi FetişAlem

Ya ben çok hard köle değilim ya da sahibeler çok uçmuş.

Bana kendimi parayla siktirip paranın hepsini ona atmamı istiyor.

Sana görevler(yalatma-tokat-göte birşeyler sokma) vericem video çekiceksin diyor.

Üzerine arkadaşımı da köle yapmak istiyor.

Ya ben yanlış anladım ya da kafayı yemiş.

Ayaklarını seviyorum ayaklarına kölelik yaparım haddi çok zorladın küçük hizmetler de yaparım.Ama benden istedikleri bana çok fazla geliyor.

Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz neler?

(hikayede okuyunca/yazışınca zevkli ama uygulaması çok zor)

footlover07

Yorumlar

• maskelisinekmaskelisinek Administrator

Aslında sahibe kölesini tanımalı sınırları bilmeli hatta nelerden zevk aldığını da. Karşılıklı olmalı kısaca

Çoğu sahibe aslında kölesi ile duygu bağı kurmuyor ve kurtulmaya çalışıyor gibi davranıyor.

shoeloverfootlover07ServerfeetSakatatKyzler34sailorbutsubobedient4u
  • shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Seans almadan önce konuşmak en mantıklısı.Ancak camiada öyle bir ortam oluştu ki ; sahibeler her şeyi yapabilirler,onlara itiraz edilemez gibi bir durum var maalesef.

Bunda biz köle arkadaşların da hatası var ,her şeye kabul derseniz karşı tarafta buna razı olduğunuzu bilir ve istediğini yapar.

Konuyu yine hortlatmak gibi olacak ama,dokunmadan, hissetmeden alış veriş kölesi,hepsi burada kölesi,trendyol kölesi olunursa hiç bir şeye itiraz etmeye hakkımız yok.

Evet köleliği ben de seviyorum ancak benim de sınırlarım var,seans almadan önce bir çok konuyu anlatırım,

Mesela kamera kaydı istemem,kan-scat,aşırı şiddetli kırbaç,ayakkabı altı yalama istemediğim şeylerdir...Bunları söylemek zor değil arkadaşlar.

Haa karşı taraf kabul etmezse seans almazsınız olur biter.

Kyzler34servantfootlover07ServerfeetİtaatkarEmresailorbutsub
  • Hacıabi nerden alıyorsun bu seansı?

kaç para ulan bir seans? aşırı yükseldim deneyimlenmek istiyorum.

footlover07

Dostum kullandığın dil,dalga mı geçiyorsun,ciddi mi soruyorsun anlamadım.

Eğer ciddi düşünüyorsan,forumda teyitli sahibeler bölümü var,oraya bakabilirsin.

Para sıkıntın yok ise , Şayeste,Lilith,Afitap,Dilek Kaya...

google ya da twitter dan bulabilirsin bu yazdıklarımı...

• gerçek sahibelikle alakası olmayan tipler bunlar. birkaç sene sonra isimlerini bile unutursun. bunların tek amacı kolay yoldan para kazanmak. o yüzden şunu yap, bunu yap, çek bana gönder vs. böyle sahibelik mi olur!

Tsk5151shoelover
  • Finansal kölelik bana göre BDSM'in bir parçası değil. Öyle bir kölelik de yok zaten. Düpedüz saçmalık.

Gerçek bir Sahibe-köle ilişkisinde eğer karşılıklı rıza varsa zaten köle kredi kartını Sahibesine verebilir - ki bu da uzun süreli bir BDSM birlikteliğinden sonra olabilecek bir şeydir.

Finansal kölelik, Fin-Dom vb konuların artık BDSM'den dışlanması gerektiğini, bunun bir kölelik değil kolay yoldan para kazanmaya çalışan fırsatçı bazı kadınların üçkağıtçılığı olduğu anlaşılmalı.

Ben 2000'lerin ortasında bu camialarda gezinirken böyle bir şeye rastlamamıştım ya. Pro-domme'luk vardı tabi - ki o fin-dom'lukla karıştırılıyor genellikle ki ilgili bir şey değil - ama pro-domme'lara ödenen para profesyonel bir hizmetin karşılığıdır (evet,'hizmet').

Artık prim verilmemeli pro-domme'lara.

Tsk5151
  • Artık prim verilmemeli pro-domme'lara demişim, Artık prim verilmemeli fin-domme'lara olacaktı.

2006 yılından beri camiadayım ben de,ilk forumumuz ''fetişera'' vardı ( sarı font ara yüzlü )

Finansal Kölelik diye bir şeyi ben o dönem hiç duymadım,hatta o zamanki Sahibe Hanımlar bunu söylemeye bile çekinirlerdi olsa bile...Kalite vardı,saygı vardı....

Şimdi ortalık para yolmaya çalışan kezbanlar,onlara para yetiştirmeye çalışan enyailer ile doldu...

Tsk5151İtaatkarEmre
  • Dediğin gibi enayiler, abazalıktan napacağını şaşıran ne istediğini bile bilmeden kendine köle diyen abazalar olmasa bu kendine finansal sahibe diyen şarlatanlarda olmazdı…

Her şey bir sebep sonuç ilişkisi…

Ve maalesef o kadar çoğaldılar ki, kim fake kim değil anlaşılamıyor…

Çok yoruldum Türkiye den 😣 gerçekten yeter artık!

Ciddi bir twitter profili açalım, güvenilir bir sahibe platformu gibi bir kurum gibi olsun mu nolsun bişey yapalım yahu!!

Tsk5151

Daha geniş bir kitleye ulaşabilmek için twitter ve instagram hesabı açılması fikrine katılıyorum.Forumdan destek gelecekse,ben zaman ayırıp Twitter ve instagram açabilirim.Detayları bir konu açıp onun altında konuşalım.

@sailorbutsub

sailorbutsub
  • Tsk5151Tsk5151 Member, Vip

Bende varım katılırım boş zamanım çok gereken yardımı sağlarım

shoeloversailorbutsub
  • Kendini siktirmeden para atsan olmaz mıymış ?

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .