Sahibeden hiç seans almamış kişiler

EnjooxEnjoox Member
kategorisi FetişAlem

Merhaba arkadaşlar foruma uzun süredir üyeyim ara ara girer okurum ve çıkarım ara sırada yazarım .Ömrümde hiçbir zaman sahibe olan kişilerden para karşılığı seans almadım..

Üniversite yıllarım ve çalışmadığım zamanlarda zamanım bolken çapkınlıklarım sayesinde çok ayak yaladım öptüm bir fetish olarak. Ama şuan zaman ayıracak durumda değilim bazen şeytan kanıma giriyor acaba sahibelere yazıp seans denesem mi nasıl olur die. Ama içimde hep bir tuaf his var ... Korku desen değil tedirginlik desen değil . Bu hissi yaşayıp sahibelere seansa gitmeyen çok sayıda benim gibi fetish insanlar olduğunu düşünüyorum.

Bu durumu yenmem için bana yardımcı olur musunuz yorumlarınızı beklerim . İstanbul'da yaşıyorum çok güzel sahibeler var fiyatta abartı olmayan vs araştırıp baktım ama hiç gitmedim.

Sizlerin düşüncesini görüşünü merak ediyorum dostlarım.

İyi forumlar

AndriyŞevçenkoshoeloverServerfeetalexyp85

Yorumlar

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

2006 yılından beri fetiş camiasında aktif olarak yer alan biriyim,

Türkiye'deki ilk sahibe Hanımlardan tutun da şu an ki yeni nesile kadar bir çoğunu biliyorum,

Bu zamana kadar Türkiye'de tek bir sahibeye gitmedim,çorap almadım,sanal seansa para vermedim. ( maddi durumum da yerindedir )

Finansal kölelik denilen APTALLIĞIN da ne olduğunu gayet iyi bilirim

Avrupa'da yaşadığım 6 yıl boyunca da sadece 2 kere gittim,orada köleye saygı var.İnsan yerine koymak var.

Bizim yeni yetmeler gibi her şeye para gözüyle bakmıyorlar,ve tam anlamıyla iliklerine kadar köleliği yaşıyorsun!

Bu olayı kız arkadaşlarım ile yaşamak bana daha mantıklı geldi her zaman.

Ama bazen sıkıldığım yeni maceralar yaşamak istediğim de oldu,

O zaman da tam istediğim gibi birini bulamadım,

Dediğin olay tam olarak bana da oldu ;

Garip bir korku,çekinme hali,şimdi ne yapıcam hissi

Sosyal çevre,aile vb. gibi şeylerden korkma olayı bu belki de.....

Her ne kadar maske takılsa da gider miyim bilmiyorum.....

Son olarak fikrim ;

Gideceğin sahibe ile mutlaka iletişim kur,sağlam ve güvenilir biri olsun,

Rahat ol,zaten gerisi gelir....

AndriyŞevçenko
  • maskelisinekmaskelisinek Administrator

Ben de almadım. Bu yüzden tavsiye vermekte zorlanırım ama işini hakkıyla yapanlar var.

AndriyŞevçenkoSakatat
  • EnjooxEnjoox Member

Ben şuan konuştuğum var öğrenci sahibe tarzı değil yani eskorttan bozma değil. Normal arkadaş olarak konuştum . Ayaklarını yalamak beni domine etmesi karşılığı para teklifi ettim düşünüyor şuan. Kesinlikle sahibe vs banada mantıklı gelmiyor . Yorumun için teşekkür ederim. Karşılığında da para almayacak , 1 tane hediye alacağım kendisine kabul ederse elbette . Hediyesi de abartı birşey değil sembolik 500/1000 TL arasında malesef bu ekonomide 1000 TL bile para değil....

shoelover
  • EnjooxEnjoox Member

Kesinlikle var. Ama dediğim gibi ben güvenemiyorum sahibe vs olaylarına. Cunku hayatımda hep normal kız arkadaşlarımla yaşadım bu duyguyu

alexyp85AndriyŞevçenko
  • HayaletHayalet Member, Vip

Ben de sahibeden hiç seans almadım almayı da düşünmüyorum. Ayaklardan çok hoşlanıyorum çok ilgim var ayaklara ama ayak sevdası saadece sahibe kle ilişkisinden ibaret değildir. Tabi isteyen seans alabilir bir sahibeden

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .