fransadan hollandaya otobüsle giderken başıma gelen şey

DormicumDormicum Member
kategorisi FetişAlem

Strasbourgdan Amsterdama gidiyordum. Trenler çok pahalı olduğu için otobüs bileti aldım. Fiyat ucuz olmasına rağmen otobüs gayet geniş ve ferahtı. En azından herkes koltuğunu rahatça yatırabiliyordu. Otobüse bindiğimde zaten içerdeki herkes uyuyordu kendi yerimi buldum ve oturdum. Kulaklığımı taktım beş on dakika sonra uyumuşum. Uyandığım alakasız bir şarkı çalıyordu. Cam kenarında oturduğumdan sol tarafımda cam ve kol koyma yeri vardı sadece ama kol koyma yeri dışında bir şey hissettim. Otobüs karanlık olduğundan telefonun ışığı açtım ve ne göriyim arkadaki kişi ayaklarını uzatmıştı. Bileklerine kadar gelen beyaz çorabı parmak tarafları hafif aşınmış parmakları inanılmaz görünüyordu. Kız ben uyurken binmiş baya baya ayaklarını bana değdire değdire uzatmıştı. Hala şoktayım uzun süre başıma güzel şey gelmez diye düşünüyorum. Bir ayağının parmak tarafı tamamen koluma değiyordu. Sınırlarını görmek için biraz ittirdim kaktırdım kız horul horul uyuyordu. Yanımda biri olduğundan çaktırmadan döndüm kapadım falan kendimi bir şekil, mütavazi şekilde kokladım ayacığını ( gül gibiydi) . Sonrasında böyle şansa sahip olmanın mutluluğu ve minnetiyle yolculuğumu geçirdim. Kız sonradan bir şey yokmuş kaldırdı. Luxemburgda indi.

spartacusvojvodova_epoleta89shoeloveralexyp85toesday1gizli_üyeOkuyucu1234SakatatZop304sailorbutsubYaga.Reactions.RecordLimit.Plural

Yorumlar

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .